У Києві запустили безкоштовну ІТ-школу X.Teams

У Києві запустили новую школу розробників ПЗ під назвою X.Teams. Презентація проекту відбулася 29 листопада в інноваційному парку UNIT.City. В школі безкоштовно навчатимуть сучасним мовам програмування. Весь процес гейміфікований: в його основі самоосвіта, що поєднує як самостійну роботу, так і міжособистісне спілкування.

Як стати частиною X.Teams?

Учасників програми відбиратимуть через конкурс. До кінця 2018 року на перший курс зарахують 30 студентів. Перші 20 отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 11 тис грн.

Ми запускаємо X.Teams на базі інноваційних майданчиків UNIT Factory та Блокчейн Асоціації України. Це дозволить поєднати переваги кожного з них та отримати висококласних спеціалістів, інтегрованих в професійне середовище, – розповів Віталій Горовий, засновник школи X.Teams.

Повідомляється також, що основна мета школи – якісне навчання українських програмістів тим технологіям, які дозволять їм бути конкурентоспроможними на світовому рівні протягом декiлькох наступних рокiв. Перший курс, програму якого розробила БАУ (Блокчейн асоціація України), буде присвячено блокчейн-технологіям. Студенти вирішуватимуть реальні технічні завдання – налаштовувати взаємодію інтерфейсу та блокчейну, формувати и розробляти прототипи реальних блокчейн-проектів на основі Bitcoin и Ethereum. Після чотирьох місяців курсу відбудеться дводенний хакатон та почнеться чотирьохтижнева практика.

Завдання нашого курсу – не просто дати інструменти фахівцям в розробці блокчейн-проектів, а ще й навчити їх мислити стратегічно й творчо, знаходити нестандартні рішення за допомогою унікальної технології, – говорить Михайло Чобанян, президент БАУ.

Після завершення курсу слухачі отримають практичні завдання для вирішення реальних технічних завдань з використанням блокчейн, навчаться застосовувати децентралізований підхід в програмній розробці. Студенти зможуть створювати смарт-контакти на Solidity, налаштовувати взаємодію інтерфейсу та блокчейну з допомогою Web3 та інших бібліотек, розміщувати й тестувати смарт-контракти в декількох середовищах розробки, запускати приватний блокчейн, DApps, робити прототипи реальних блокчейн-проектів, власноруч створювати крипто-монету з гаманцем та майнінгом, аналогічну Bitcoin.

Джерело: прес-служба UNIT.City

mail

Author: Katya Buyalska